מאמרים חדשים

נפגעי עבודה – המדריך המלא

נפגעי עבודה מי מבוטח אלה המבוטחים בביטוח נפגעי עבודה: עובד שכיר עובד עצמאי, בתנאי שהוא

קרא עוד »

תחומי התמחות

צרו קשר

קטגוריות
ארכיון
יוני 2024
א ב ג ד ה ו ש
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30  
Picture of ברקוביץ אהרוני זיו עורכי דין

ברקוביץ אהרוני זיו עורכי דין

עורך דין מקרקעין

תחום הנדל"ן יכול לאתגר כל אדם

למרות שבעשור האחרון אנו באמת רואים כיצד שוק הנדל"ן בישראל הפך להיות דינאמי מאוד, אם נגדיר זאת בלשון המעטה, הרי שתמיד ראינו שאם רוצים לבצע עסקת נדל"ן צריך הן להכיר את ההזדמנויות שהשוק מציע והן חשוב מאוד להיעזר בשירותי עורך דין מקרקעין שיוכל לנווט עבורנו את הדרך בכל הקשור לענייני החוק.

חוקי הנדל"ן יכולים להיות מבלבלים לעתים כשהם מתייחסים לא רק לנכסים כמו דירות או בתי קרקע, אלא גם לחנויות ולשטחי מסחר ומקומות אחרים. כך מבין כל בר דעת עד כמה עסקה רצינית חייבת להיות מלווה במי שמכיר היטב את לשון החוק בכל הקשור לדיני הנדל"ן השונים ובכל הקשור להיבטים משפטיים חשובים.

מגוון האפשרויות להיעזר בשירותי עורך דין מקרקעין

כל מי שקשור איך שהוא בעסקת נדל"ן יכול לראות היטב עד כמה איש מקצוע איכותי בתחום דיני הנדל"ן יכול לסייע לו מאוד מבחינה מקצועית. בין אם מדובר על קניית דירה ראשונה, על רכישת דירה להשקעה, על מכירה של דירה או חנות, ועל כל פעולה אחרת בנדל"ן מומחה בתחום מאפשר להיות הרבה יותר רגועים.

אך גם כשרוצים לקנות או למכור שטח לבנייה וגם אם נתקלים בבעיה כגון קבלה של מסמך מהעירייה שמעיד על רצונה לקבל מבעל נכס מסוים היטל השבחה, אנו בהחלט יכולים לראות כיצד עורך דין מנוסה יכול לבצע פעולות שונות על מנת לקדם עסקה כלשהי בביטחון רב או על מנת לבטל היטל כזה שנשלח ללקוחות שלו.

מניעת סיכונים כלכליים בצורה חכמה

ישראלים רבים כבר יכולים להעיד למרבה הצער כיצד הם נפגעו בצורה כלכלית קשה מאוד בגלל בעיות בחוזה של מכירת דירה או קניית שטח למשל. זאת מאחר והם עצמם לא היו בעלי יכולות משפטיות להבין כל סעיף שהיה כתוב בחוזה שעמד מול עיניהם. מדובר במצב מוכר ולא מפתיע שגורם לחשש אצל רבים.

כך, אם חושבים היטב קדימה ואם לא מעוניינים להיכנס לבעיה כלכלית גדולה מאוד בגלל מקרים כאלו, חשוב מאוד לעבוד עם עורך דין מקרקעין שעובר על החוזים, מתקן תיקונים רצויים, מציג שינויים אפשריים, מסביר על ההשלכות משפטיות רלוונטיות, ומאפשר ללקוחות שלו להימנע מנזקים כלכליים כבדים.

עוד מאמרים

ביטוח לאומי
ברקוביץ אהרוני זיו עורכי דין

נפגעי עבודה – המדריך המלא

נפגעי עבודה מי מבוטח אלה המבוטחים בביטוח נפגעי עבודה: עובד שכיר עובד עצמאי, בתנאי שהוא רשום במוסד לביטוח לאומי. מי שנמצא בהכשרה מקצועית או בשיקום

קרא עוד »
ביטוח לאומי
ברקוביץ אהרוני זיו עורכי דין

תאונות עבודה – דמי פגיעה ביטוח לאומי

דמי הפגיעה נועדו לפצות אותך על אובדן הכנסותיך מעבודה (כשכיר או כעצמאי) עקב הפגיעה בעבודה. דמי הפגיעה משולמים בעד פרק הזמן  בו לא עבדת ונזקקת  לטיפול רפואי, ולכל

קרא עוד »
ביטוח לאומי
ברקוביץ אהרוני זיו עורכי דין

תאונות עבודה – טיפול רפואי

מבוטח שהוכר על ידי הביטוח הלאומי כנפגע בעבודה מתאונת עבודה או ממחלת מקצוע, זכאי לטיפול רפואי – כל זמן שיידרש לו טיפול כתוצאה מהפגיעה. הטיפול הרפואי

קרא עוד »
חדשות האתר
ברקוביץ אהרוני זיו עורכי דין

עדכון חוק דמי הבראה לשנת 2024

מעסיקים צריכים להפחית סכום השווה ליום הבראה מתוך תשלום דמי ההבראה המגיעים לעובדים בשנת 2024 לעובדים במשרות חלקיות או שעבדו רק בחלק מהשנה, ולעובדים מסוימים המפורטים

קרא עוד »
דיני נזיקין
ברקוביץ אהרוני זיו עורכי דין

טיפים לעורך דין תאונות דרכים שאתה צריך

בשבריר שנייה, נסיעה שגרתית יכולה להפוך לאירוע משנה חיים. תאונות דרכים אינן נוגעות רק לנזק לרכב אלא עלולות לגרום לפציעות פיזיות, טראומה רגשית ולעומס כלכלי.

קרא עוד »

תוכן עניינים