מאמרים חדשים

תחומי התמחות

צרו קשר

קטגוריות
ארכיון
דצמבר 2023
א ב ג ד ה ו ש
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  
עורך דין דיני חוזים
ברקוביץ אהרוני זיו עורכי דין

ברקוביץ אהרוני זיו עורכי דין

עורך דין דיני חוזים

חוזה הוא הסכם שיש לו תוקף משפטי, כך שניתן לאכוף אותו באמצעים שונים. בהתאם דיני חוזים הם נדבך מרכזי במשפט האזרחי.

שירותיו של עורך דין מומחה בתחום ספציפי זה נדרשים כשעל הפרק עריכת חוזה, אכיפת חוזה קיים, ביטול חוזים בנסיבות רלוונטיות ועוד.

עורכי הדין המנוסים במשרד ברקוביץ' אהרוני זיו מעניקים ייעוץ משפטי מדויק ומקיף, מגבשים פתרונות יצירתיים ובמידת הצורך מייצגים את הלקוחות בערכאות השיפוטיות השונות.

הסוגיות העיקריות בתחום דיני החוזים

בכלכלה מודרנית נחתמים מדי יום שלל חוזים: הסכמי מייסדים, חוזי השקעות, הסכמי הלוואות, זכיינות, עסקאות מקרקעין וחוזי מכר, הסכמי ממון ועוד ועוד. עו"ד דיני חוזים אמון על טיפול מקצועי במגוון רחב של סוגיות אשר מתעוררות לאחר עריכת חוזה מסוג כזה או אחר, וכשהוא עדיין תקף.

כך למשל ישנם מצבים שבהם מאפשר עורך דין מיומן לאחד הצדדים לבטל את החוזה מבלי להיענש וזאת על בסיס הוכחה כי לא קוימה חובת תום הלב בעת עריכת ההסכם. עילות נוספות שמספק חוק החוזים לצורך ביטול חוזה לא הוגן ולא הגון הן עושק, טעות, הטעיה וחוזה למראית עין.

במקרים אחרים עורך דין דיני חוזים יסייע למי שנפגע עקב הפרת חוזה לאכוף אותו ולקבל פיצויים מספקים.

חוזים שמבטיחים הגנה מושלמת לאינטרסים המהותיים

מיומנות נוספת של עורך דין מומחה לדיני חוזים היא עריכת הסכמים שמגנים באופן מיטבי על האינטרסים המהותיים של הלקוח. ניסוח חוזה מחייב תשומת לב מלאה לכל פרט ופרט, לתרחישים שעשויים להיווצר במהלך תקופת קיומו של ההסכם ולכל ההיבטים המשפטיים הרלוונטיים – כך שלא תהיה שום פרצה שדרכה ניתן יהיה להפר את החוזה.

עוד דגש משמעותי הוא ניסוחים ברורים וחד משמעיים על-מנת שהחוזה יהיה מובן לכל הצדדים מעל לכל צל של ספק ויאפשר יצירת מצב Win-Win.

התנהלות אחראית ומדויקת

משרד ברקוביץ' אהרוני זיו צבר ניסיון רחב היקף בכל הנוגע לחוזים – הן עריכתם, הן אכיפתם והן ביטולם כשהדבר מתבקש ואפשרי – כולל פנייה לערכאות שיפוטיות וייצוג הלקוחות בהן.

כל השירותים בתחום דיני החוזים ניתנים ע"י עורכי דין בכירים, ועל בסיס בקיאות מעמיקה ולמידה מתמדת. אנחנו מקפידים על התנהלות אחראית ומדויקת, וכן על זמינות מרבית וליווי צמוד לאורך כל הדרך – כך שתוכלו ליהנות גם מתוצאות מיטביות וגם מראש שקט באמת עד להשגתן. מוזמנים ליצור איתנו קשר לקבלת תשובות מפורטות לכל שאלה ספציפית.

עוד מאמרים בנושא…

מחלקת דיני עבודה
ברקוביץ אהרוני זיו עורכי דין

עבודה בחגים – המדריך המלא

מדריך זה מרכז את זכויות העובדים בחגים הנהוגים בדתם, בהתאם לרשימות החגים השונים, (דמי חגים, עבודה בחגים ובחול המועד וכד'). מאמרים קשורים לנושא: עובד שהתפטר

קרא עוד »
זכויות עובדים חגים
ברקוביץ אהרוני זיו עורכי דין

דמי חגים

עובדים שאינם עובדים חודשיים זכאים לתשלום עבור ימי חג שבהם נעדרו מהעבודה, בתנאי שחגים אלה אינם חלים בשבת או ביום שישי (אם במקום העבודה מונהג

קרא עוד »
זכויות עובדים חגים
ברקוביץ אהרוני זיו עורכי דין

שי לחג בחל"ת ומיסוי

האם המעסיק חייב במתן שי לחג בחל"ת? האם יש מיסוי בגין שי לחג? מאמרים קשורים לנושא: ימי חג צו הרחבה – הסכם מסגרת לפי חוק הסכמים

קרא עוד »
ניהול שכר
ברקוביץ אהרוני זיו עורכי דין

קצובת הבראה (דמי הבראה)

קצובת הבראה היא תשלום שהמעסיקים נדרשים לשלם לעובדים בעלי ותק של שנה או יותר בעבודה. סכום קצובת ההבראה תלוי בוותק של העובדים ובענפי המשק שבהם

קרא עוד »
אפליה בעבודה
ברקוביץ אהרוני זיו עורכי דין

אפליה מחמת גיל – פסק דין

סע"ש 52280-10-18 בתיה עמר נ' אסם השקעות בע"מ רקע עובדתי: התובעת עבדה כמנהלת חשבונות אצל הנתבעת, חברת אסם העוסקת בייצור ושיווק מזון. בעקבות העברת חלק

קרא עוד »

תוכן עניינים

דילוג לתוכן