מאמרים חדשים

נפגעי עבודה – המדריך המלא

נפגעי עבודה מי מבוטח אלה המבוטחים בביטוח נפגעי עבודה: עובד שכיר עובד עצמאי, בתנאי שהוא

קרא עוד »

תחומי התמחות

צרו קשר

קטגוריות
ארכיון
יוני 2024
א ב ג ד ה ו ש
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30  
Picture of ברקוביץ אהרוני זיו עורכי דין

ברקוביץ אהרוני זיו עורכי דין

חברת הביטוח תפצה עובד עצמאי שנפצע ב-1,247,168 שקלים

עובד בענף הבניין נפצע בעבודתו, תבע את הביטוח באמצעות סוכן ונדחה. הוא הגיש תביעה לבית משפט ובסופו של יום הצדדים חתמו על הסכם פשרה.

בית משפט השלום בבית שאן אישר לאחרונה פשרה בתביעה של עובד עצמאי שנפגע בעבודה נגד חברת הביטוח שלו "מנורה". החברה סירבה לשלם לעובד פיצויים במסגרת הפוליסות בהן היה מבוטח בטענה שנכותו עדיין לא התייצבה, שלא איבד את כושר העבודה ושיש סיכוי טוב לשיפור במצבו. למרות זאת, הצדדים הגיעו לפשרה לפיה היא תשלם לו 1,247,168 שקלים.

התובע נפצע בכף ידו במהלך עבודתו בבניין ב-2018.

בעקבות הפציעה הוא פנה באמצעות סוכן ביטוח ל"מנורה", אצלה היה מבוטח בין היתר בביטוח תאונות אישיות וביטוח בריאות, בדרישה לפצות אותו בגין נכותו ונזקיו מתאונה.

חברת הביטוח הפנתה אותו לבדיקה של מומחים מטעמה ולאחר שנבדק על ידם טענה שנכויותיו של התובע הינן זמניות.

בעקבות זאת הוא נאלץ להגיש לבית המשפט תביעה באמצעות עו"ד עבדאללה עסלי.

בתביעתו טען שלאחר הפגיעה הוא אושפז ונותר עם נכות והגבלה בתנועה. עוד טען כי נותר ללא יכולת לבצע פעולות פשוטות. כן טען שמאז התאונה הוא אינו כשיר לחזור לעבוד וכתוצאה מכך העסק שלו נסגר ולמעשה הוא נמצא במצב של אובדן כושר עבודה מוחלט לעסוק במקצוע או בכל עיסוק אחר.

בנוסף טען שרק לאחר 6 חודשים מהיום בו הגיש את תביעתו ולאחר ששיגר מספר מכתבים, היא השיבה לתביעתו, וגם לאחר ששיתף פעולה ונבדק על ידי מומחים מטעמה היא לא שילמה לו מאום ולכן נאלץ להגיש את התביעה בבית המשפט.

מנורה הכחישה בכתב הגנתה את טענותיו של התובע וטענה, בין היתר, כי לא איבד את כושר עבודתו בהתאם לרופא תעסוקתי מטעמה. טענה שהיא פועלת בהתאם להוראות הפוליסה והדין, וצירפה חוות דעת מומחה מטעמה שציין כי ישנם ניתוחים שיכולים להיטיב את מצבו של התובע.

בסופו של יום ולאחר משא ומתן הגיעו הצדדים להסדר בניהם בהמלצת בית המשפט. במסגרת ההסדר מנורה תשלם לו סכום של 1,247,168 שקל.

בית המשפט נתן להסכם תוקף של פסק דין.

ב"כ התובע: עו"ד עבדאללה עסלי

ב"כ הנתבעת: עו"ד גלעד פלג ממשרד דורון –בורבין, צופין משרד עורכי דין 

פורסם באתר פסק דין

 

עוד מאמרים בנושא…

דיני נזיקין
ברקוביץ אהרוני זיו עורכי דין

טיפים לעורך דין תאונות דרכים שאתה צריך

בשבריר שנייה, נסיעה שגרתית יכולה להפוך לאירוע משנה חיים. תאונות דרכים אינן נוגעות רק לנזק לרכב אלא עלולות לגרום לפציעות פיזיות, טראומה רגשית ולעומס כלכלי.

קרא עוד »
דיני נזיקין
ברקוביץ אהרוני זיו עורכי דין

עורך דין נזיקין

להפוך לעורך דין נזיקין מצליח מצריך סט ייחודי של כישורים ויכולות. אמנם כל מקרה הוא שונה, אך יש כמה מיומנויות חיוניות שכל עורך דין נזיקין

קרא עוד »
דיני נזיקין
ברקוביץ אהרוני זיו עורכי דין

דיני נזיקין

דיני נזיקין הם עניינים משפטיים הקשורים לפיצויים הניתנים לגורם נזק אחר ומבוססים על אחריות תובענית. דיני נזיקין נוגעים להגנה על זכויות הפגוע כתוצאה מפגיעה או

קרא עוד »
דיני נזיקין
ברקוביץ אהרוני זיו עורכי דין

איך עורך דין דיני נזיקין יוכל לסייע לך בפציעות ותאונות? – פורסם במעריב

כנהגים, כנוסעים, כהורים לילדים, כמטופלים וכאנשי מקצוע – אנו חשופים לפציעות ותאונות שונות. חלקן חולפות ללא נזק מהותי וחלקן גורמות לנזקי גוף ואף לנכויות. כאן

קרא עוד »
דיני נזיקין
ברקוביץ אהרוני זיו עורכי דין

עוולת הרשלנות

מבוא עוולת הרשלנות מעוגנת בסעיף 35 לפקודת הנזיקין. הגרעין הרעיוני המצוי בבסיסה של עוולת הרשלנות הוא לאפשר לניזוק לקבל כספים מן המזיק. כלומר פיצוי כספי

קרא עוד »
דיני נזיקין
ברקוביץ אהרוני זיו עורכי דין

דיני נזיקין

מבוא דיני נזיקין ישנה שורה של מצבים שבהם נגרם נזק לאדם, בין לגופו ובין לרכושו, ובגין הנזק מבקש אותו אדם פיצוי מהמזיק: תאונות, רשלנות, תקיפה,

קרא עוד »

תוכן עניינים