מאמרים חדשים

נפגעי עבודה – המדריך המלא

נפגעי עבודה מי מבוטח אלה המבוטחים בביטוח נפגעי עבודה: עובד שכיר עובד עצמאי, בתנאי שהוא

קרא עוד »

תחומי התמחות

צרו קשר

קטגוריות
ארכיון
יוני 2024
א ב ג ד ה ו ש
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30  
Picture of ברקוביץ אהרוני זיו עורכי דין

ברקוביץ אהרוני זיו עורכי דין

דיני חוזים – למה אסור לחתום על חוזה בלי עורך דין מומחה?

חוזים הם חלק חשוב מהחיים שלנו והם נועדו להגן על האינטרסים השונים שלנו בעסקים ובחיים הפרטיים שלנו.

כאשר אנחנו צריכים לחתום על חוזה אנחנו לא צריכים לעשות זאת לבד אלא לפנות לעורך דין מומחה שיסייע לנו בכך. דיני חוזים הם מורכבים מאוד והם דורשים מאתנו מתן תשומת לב לפרטים הקטנים. כאשר אנחנו כותבים או חותמים על חוזה אנחנו צריכים לשים לב שהוא עומד בדרישות החוק ושהוא תואם את ספר החוקים של מדינת ישראל.

דיני חוזים – איזה סוגי חוזים יש?

יש הרבה מאוד סוגים שונים של חוזים. יש להבדיל בין חוזים שקשורים לעולם העסקים ובין חוזים שקשורים לדיני אישות – כמו למשל הסכם ממון או ירושות. כאשר אנחנו רוצים לחתום על הסכם או חוזה חשוב שנבהיר לעורך הדין שלנו מה הם האינטרסים שלנו כך שהוא ינסח חוזה שישמור עליהם.

עורך הדין יוכל לסייע לנו והוא יוכל לתת תוקף חוקי לחוזה. דיני חוזים הם מורכבים מאוד ויש הרבה מאוד חוקים שקשורים לתחום של החוזים וכל חוזה חייב לעמוד בחוקים שונים הנוגעים לו ובתקנות החוקיות השונות שחוקק המחוקק בתחום הספציפי שלו.

דיני חוזים – יתרונות של עריכת חוזה עם עורך דין מומחה

דיני חוזים הם מורכבים כאמור ולא כדאי לנו לנסות לחתום לבד על חוזה בלי ייצוג של עורך דין מומחה. עורך דין מקרקעין למשל יוכל לבדוק לנו חוזה שקשור למכירה או לקנייה של נכס נדל"ן.

עורך דין דיני משפחה יוכל לסייע לנו בבדיקה של הסכם ממון או הסכם גירושין. חשוב לדעת לפנות לעורך הדין המתאים כאשר אנחנו רוצים לחתום על הסכם או על חוזה. חוזה הינו מסמך משפטי מחייב ולכן חשוב לשים לב על מה אנחנו חותמים ושאנחנו באמת יכולים לעמוד בדרישות ובתנאים השונים של החוזה.

הפרה של חוזה יכולה לגרור נגדנו סנקציות שונות כמו תשלום קנסות שונים לצד השני שמולו חתמנו על החוזה ולכן חשוב להקפיד שלא נפר את החוזה עליו חתמנו.

 

עוד מאמרים

ביטוח לאומי
ברקוביץ אהרוני זיו עורכי דין

נפגעי עבודה – המדריך המלא

נפגעי עבודה מי מבוטח אלה המבוטחים בביטוח נפגעי עבודה: עובד שכיר עובד עצמאי, בתנאי שהוא רשום במוסד לביטוח לאומי. מי שנמצא בהכשרה מקצועית או בשיקום

קרא עוד »
ביטוח לאומי
ברקוביץ אהרוני זיו עורכי דין

תאונות עבודה – דמי פגיעה ביטוח לאומי

דמי הפגיעה נועדו לפצות אותך על אובדן הכנסותיך מעבודה (כשכיר או כעצמאי) עקב הפגיעה בעבודה. דמי הפגיעה משולמים בעד פרק הזמן  בו לא עבדת ונזקקת  לטיפול רפואי, ולכל

קרא עוד »
ביטוח לאומי
ברקוביץ אהרוני זיו עורכי דין

תאונות עבודה – טיפול רפואי

מבוטח שהוכר על ידי הביטוח הלאומי כנפגע בעבודה מתאונת עבודה או ממחלת מקצוע, זכאי לטיפול רפואי – כל זמן שיידרש לו טיפול כתוצאה מהפגיעה. הטיפול הרפואי

קרא עוד »
חדשות האתר
ברקוביץ אהרוני זיו עורכי דין

עדכון חוק דמי הבראה לשנת 2024

מעסיקים צריכים להפחית סכום השווה ליום הבראה מתוך תשלום דמי ההבראה המגיעים לעובדים בשנת 2024 לעובדים במשרות חלקיות או שעבדו רק בחלק מהשנה, ולעובדים מסוימים המפורטים

קרא עוד »
דיני נזיקין
ברקוביץ אהרוני זיו עורכי דין

טיפים לעורך דין תאונות דרכים שאתה צריך

בשבריר שנייה, נסיעה שגרתית יכולה להפוך לאירוע משנה חיים. תאונות דרכים אינן נוגעות רק לנזק לרכב אלא עלולות לגרום לפציעות פיזיות, טראומה רגשית ולעומס כלכלי.

קרא עוד »

תוכן עניינים