מאמרים חדשים

נפגעי עבודה – המדריך המלא

נפגעי עבודה מי מבוטח אלה המבוטחים בביטוח נפגעי עבודה: עובד שכיר עובד עצמאי, בתנאי שהוא

קרא עוד »

תחומי התמחות

צרו קשר

קטגוריות
ארכיון
יוני 2024
א ב ג ד ה ו ש
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30  
Picture of עו''ד שני ברקוביץ

עו''ד שני ברקוביץ

עורך דין תאונות דרכים

החלק המשפטי החשוב שלאחר תאונת הדרכים

היקלעות לתאונת דרכים היא לא דבר נעים והיא יכולה לפגוע בכל אחד בין אם מדובר בפגיעה גופנית ובין אם מדובר בפגיעה נפשית וגם כלכלית. לכן אנו רואים עד כמה זה חשוב לא רק להרגיש טוב לאחר תאונה שכזו, אלא גם לפנות לגורם מקצועי שיכול לסייע מאוד בכל הקשור להיבט המשפטי והחוקי של התאונה.

היום אנו רואים כיצד רבים הם אילו שלא מוותרים על עורך דין תאונות דרכים שיכול בהחלט להגיש סיוע מקצועי ולהראות לכל מי שהיה מעורב בתאונה כלשהי שיש הבדל גדול בין התנהלות עצמאית במקרים קשים כאלו ובין הסתמכות על איש מקצוע שמכיר היטב את לשון החוק ויכול גם לייצג את הלקוחות שלו בבית המשפט.

מה יכול להציע לנו עורך דין תאונות דרכים

מי שמחליט בחוכמה לגשת אל עורך דין שמכיר היטב את ענייני תאונות הדרכים בכל הקשור להיבט המשפטי שלהן, רואה מיד עד כמה מדובר במי שכל סעיף בדיני התעבורה מוכר לו וכיצד הוא יכול לנווט נכונה בין מסמכים משפטיים שונים, חוות דעת של שוטרים ושל רופאים, ולהסביר היטב לכל לקוח מה מצבו המשפטי.

כשאנו מדברים על עורך דין שמציג הן התמחות אמיתית בתחום העיסוק שלו והן גישה אישית לכל לקוח שלו, אנו בהחלט מזהים כיצד מדובר על מהלך חכם מצדו של אדם בכל גיל שהיה מעורב בתאונה מסוימת וכיום הוא רק רוצה לשים את הפרק הזה מאחוריו במטרה לחזור כמה שיותר מהר לשגרת החיים שלו.

בין עלות הסיוע המקצועי לאיכותו

באופן די ברור אנו מבינים שכל מי שזקוק לשירותים משפטיים מתעניין גם בעלות של מהלך שכזה. אחרי הכול, אין ספק  שהוצאות בגין דיונים, טיפולים במסמכים משפטיים, ואף הגעה לבית משפט הם דברים שכרוכים בהוצאה כספית שלעתים יכולה להיות לא רק שולית או משהו מעין זה, אלא מהותית ואף מכבידה.

אך נראה כי אסור לשכוח שיש לעשות את הקישור החשוב ביותר בין עלות השירות של עורך דין תאונות דרכים ובין היכולת שלו לעשות עבור לקוחותיו פעולות חשובות שיאפשרו להם לעבור את עניין התאונה בצורה כמה שיותר חיובית במידת האפשר. קשר חיובי, אם נגדיר זאת כך, בין עלות לאיכות הוא דבר חשוב גם בשירות זה.

עוד מאמרים

ביטוח לאומי
ברקוביץ אהרוני זיו עורכי דין

נפגעי עבודה – המדריך המלא

נפגעי עבודה מי מבוטח אלה המבוטחים בביטוח נפגעי עבודה: עובד שכיר עובד עצמאי, בתנאי שהוא רשום במוסד לביטוח לאומי. מי שנמצא בהכשרה מקצועית או בשיקום

קרא עוד »
ביטוח לאומי
ברקוביץ אהרוני זיו עורכי דין

תאונות עבודה – דמי פגיעה ביטוח לאומי

דמי הפגיעה נועדו לפצות אותך על אובדן הכנסותיך מעבודה (כשכיר או כעצמאי) עקב הפגיעה בעבודה. דמי הפגיעה משולמים בעד פרק הזמן  בו לא עבדת ונזקקת  לטיפול רפואי, ולכל

קרא עוד »
ביטוח לאומי
ברקוביץ אהרוני זיו עורכי דין

תאונות עבודה – טיפול רפואי

מבוטח שהוכר על ידי הביטוח הלאומי כנפגע בעבודה מתאונת עבודה או ממחלת מקצוע, זכאי לטיפול רפואי – כל זמן שיידרש לו טיפול כתוצאה מהפגיעה. הטיפול הרפואי

קרא עוד »
חדשות האתר
ברקוביץ אהרוני זיו עורכי דין

עדכון חוק דמי הבראה לשנת 2024

מעסיקים צריכים להפחית סכום השווה ליום הבראה מתוך תשלום דמי ההבראה המגיעים לעובדים בשנת 2024 לעובדים במשרות חלקיות או שעבדו רק בחלק מהשנה, ולעובדים מסוימים המפורטים

קרא עוד »
דיני נזיקין
ברקוביץ אהרוני זיו עורכי דין

טיפים לעורך דין תאונות דרכים שאתה צריך

בשבריר שנייה, נסיעה שגרתית יכולה להפוך לאירוע משנה חיים. תאונות דרכים אינן נוגעות רק לנזק לרכב אלא עלולות לגרום לפציעות פיזיות, טראומה רגשית ולעומס כלכלי.

קרא עוד »

תוכן עניינים