מאמרים חדשים

מדריך להיטל השבחה

היטל השבחה הוא תשלום חובה בעקבות אישור תכנית, מתן הקלה או התרת שימוש חורג המעלים

קרא עוד »

תחומי התמחות

צרו קשר

קטגוריות
ארכיון
יולי 2024
א ב ג ד ה ו ש
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
עורך דין דיני עבודה
Picture of ברקוביץ אהרוני זיו עורכי דין

ברקוביץ אהרוני זיו עורכי דין

ייעוץ משפטי – עורך דין דיני עבודה

זכויות וחובות העובדים והמעסיקים במדינת ישראל מעוגנות בדיני העבודה, מדובר בתחום הנחשב למורכב ביותר ולכן, במקרים בהם קיים חשש לפגיעה בזכויות או חוסר הבנה וידיעה, הרי שמומלץ לפנות לקבלת ייעוץ משפטי מקצועי מידי עורך דין דיני עבודה מומחה.

מצבים של פגיעה כספית או אישית הנוגעים לזכויות במקום העבודה, הינם שכיחים וזאת גם כאשר אין מדובר בכוונת זדון.

על מנת לקבל פיצוי הולם ולממש את מלוא הזכויות המגיעות לכם על פי חוק, יש צורך להבין את תחום דיני העבודה על בוריו ולשם כך נועדו שירותי עורך דין דיני עבודה.

עורך דין דיני עבודה
עורך דין דיני עבודה

החשיבות בקבלת ייעוץ וייצוג משפטי למימוש ומיצוי זכויות

בעולם אידאלי, ייתכן כי לעורכי דין לדיני עבודה לא הייתה תעסוקה, אולם העולם שבו אנו חיים אינו מושלם ובמיוחד כאשר מדובר על שוק העבודה.

רובנו משקיעים שעות רבות במקום העבודה המהווה מרכיב וחלק מרכזי בניהול שגרת חיינו. אולם, ישנם מצבים בהם על אף ההשקעה הרבה, אין אנו מקבלים את המגיע לנו.

בכל מקרה בו נעשה עוול לעובד או שישנה אי בהירות בנוגע לזכויות המגיעות לו, הרי שיש לקבל ליווי מקצועי.

עורך דין דיני עבודה מתמחה בכל ההיבטים הרלוונטיים הנוגעים לזכויות עובדים ומעסיקים בהם: פיטורין, אי תשלום הוצאות, הלנת שכר, תאונות עבודה ועוד.

היכולת המקצועית של עורך מומחה בתחום מתייחסת גם למקרים שאינם קשורים באופן ישיר לכספים דוגמת השפלה ופגיעה נפשית על ידי מעסיק. הייעוץ המשפטי חיוני גם כאשר עובד נמצא בסערת רגשות ועומד בפני צעד של התפטרות.

נקיטה בצעד שכזה, ללא התייעצות עם גורם מקצועי, עלולה להוביל להפסדים כספיים ולאובדן זכויות.

משרד עורכי דין מוביל בתחום דיני עבודה

הגשת תביעה לבתי דין לעבודה מהווה מוצא אחרון, אולם במידה וצעד זה הינו בלתי נמנע, הרי שחשוב לקבל חוות דעת מקצועית, ליווי וייצוג משפטי שיגדילו משמעותית את הסיכויים לזכות בתביעה ולקבל פיצוי הולם וראוי.

משרד עורכי דין ברקוביץ, אהרוני, זיו מעניק ללקוחותיו שירות מקצועי ויעיל ביחס אישי. צוות המשרד כולל עורכי דין בכירים ומנוסים המתמחים במגוון היבטי המשפט האזרחי – מסחרי ותחום דיני עבודה. אנו מקפידים להעניק לכל לקוח מענה מקצועי איכותי מתוך מסירות והתבססות על בקיאות משפטית וכלכלית עד להשגת התוצאה הרצויה.

עוד מאמרים בנושא…

מעסיקים
ברקוביץ אהרוני זיו עורכי דין

ביה"ד: "העברה לעבוד מהבית מבלי לספק עבודה שווה פיטורים" – פורסם בmako

אשת מכירות שנחשדה בתקיפת עובדת הועברה לעבוד מרחוק עד שהרוחות יירגעו. אלא שבפועל, היא הפסיקה לקבל "לידים" שהיוו את עיקר שכרה. הפיצוי: 77 אלף שקל.

קרא עוד »
עובדי קבלן
ברקוביץ אהרוני זיו עורכי דין

זכותון עובדי קבלן כוח אדם

עובדי קבלן כוח אדם במגזר הפרטי שצו הרחבה בענף אספקת שירותי כח אדם חל עליהם, זכאים להטבות יחודיות ובין היתר, תקן של 175 שעות עבודה בחודש,

קרא עוד »
דיני עבודה
ברקוביץ אהרוני זיו עורכי דין

זכויות עובדי קבלן כוח אדם

ככלל, עובדי קבלן זכאים לכל הזכויות שלהן זכאי כל עובד, מכוח חוק ומכוח הסכמים קיבוציים. קבלן כוח אדם אחראי להענקת הזכויות שלהן זכאים העובדים לפי חוק ולפי הסכמים

קרא עוד »
דיני עבודה
ברקוביץ אהרוני זיו עורכי דין

יחסי עובד ומעסיק

יחסי העבודה הינם יחסים רגישים, דינמיים ובעלי חשיבות עלינה. מאמרים קשורים לנושא: הודעה בדבר תנאי עבודה מעסיק חייב למסור לעובד הודעה על תנאי עבודתו, לא

קרא עוד »
אפליה בעבודה
ברקוביץ אהרוני זיו עורכי דין

הנחיות הנציבות בנוגע לחובתם של מעסיקים לפרסם מידע בדבר פערי השכר בין גברים לנשים

הפליית נשים הפליית נשים בשכר העבודה הינה אחד הביטויים הנפוצים להפלייתן של נשים בשוק העבודה. פערים בשכר בין עובדת לעובד, בהיעדר נסיבות המצדיקות זאת, עלולים

קרא עוד »

תוכן עניינים