מאמרים חדשים

עורך דין ליטיגציה

עורך דין ליטיגציה ממלא תפקיד מכריע במערכת המשפט, המתמחה בייצוג וייעוץ ללקוחות בתביעות אזרחיות. עורכי

קרא עוד »

תחומי התמחות

צרו קשר

קטגוריות
ארכיון
פברואר 2024
א ב ג ד ה ו ש
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
2526272829  
עורך דין דיני עבודה
ברקוביץ אהרוני זיו עורכי דין

ברקוביץ אהרוני זיו עורכי דין

ייעוץ משפטי – עורך דין דיני עבודה

זכויות וחובות העובדים והמעסיקים במדינת ישראל מעוגנות בדיני העבודה, מדובר בתחום הנחשב למורכב ביותר ולכן, במקרים בהם קיים חשש לפגיעה בזכויות או חוסר הבנה וידיעה, הרי שמומלץ לפנות לקבלת ייעוץ משפטי מקצועי מידי עורך דין דיני עבודה מומחה.

מצבים של פגיעה כספית או אישית הנוגעים לזכויות במקום העבודה, הינם שכיחים וזאת גם כאשר אין מדובר בכוונת זדון.

על מנת לקבל פיצוי הולם ולממש את מלוא הזכויות המגיעות לכם על פי חוק, יש צורך להבין את תחום דיני העבודה על בוריו ולשם כך נועדו שירותי עורך דין דיני עבודה.

עורך דין דיני עבודה
עורך דין דיני עבודה

החשיבות בקבלת ייעוץ וייצוג משפטי למימוש ומיצוי זכויות

בעולם אידאלי, ייתכן כי לעורכי דין לדיני עבודה לא הייתה תעסוקה, אולם העולם שבו אנו חיים אינו מושלם ובמיוחד כאשר מדובר על שוק העבודה.

רובנו משקיעים שעות רבות במקום העבודה המהווה מרכיב וחלק מרכזי בניהול שגרת חיינו. אולם, ישנם מצבים בהם על אף ההשקעה הרבה, אין אנו מקבלים את המגיע לנו.

בכל מקרה בו נעשה עוול לעובד או שישנה אי בהירות בנוגע לזכויות המגיעות לו, הרי שיש לקבל ליווי מקצועי.

עורך דין דיני עבודה מתמחה בכל ההיבטים הרלוונטיים הנוגעים לזכויות עובדים ומעסיקים בהם: פיטורין, אי תשלום הוצאות, הלנת שכר, תאונות עבודה ועוד.

היכולת המקצועית של עורך מומחה בתחום מתייחסת גם למקרים שאינם קשורים באופן ישיר לכספים דוגמת השפלה ופגיעה נפשית על ידי מעסיק. הייעוץ המשפטי חיוני גם כאשר עובד נמצא בסערת רגשות ועומד בפני צעד של התפטרות.

נקיטה בצעד שכזה, ללא התייעצות עם גורם מקצועי, עלולה להוביל להפסדים כספיים ולאובדן זכויות.

משרד עורכי דין מוביל בתחום דיני עבודה

הגשת תביעה לבתי דין לעבודה מהווה מוצא אחרון, אולם במידה וצעד זה הינו בלתי נמנע, הרי שחשוב לקבל חוות דעת מקצועית, ליווי וייצוג משפטי שיגדילו משמעותית את הסיכויים לזכות בתביעה ולקבל פיצוי הולם וראוי.

משרד עורכי דין ברקוביץ, אהרוני, זיו מעניק ללקוחותיו שירות מקצועי ויעיל ביחס אישי. צוות המשרד כולל עורכי דין בכירים ומנוסים המתמחים במגוון היבטי המשפט האזרחי – מסחרי ותחום דיני עבודה. אנו מקפידים להעניק לכל לקוח מענה מקצועי איכותי מתוך מסירות והתבססות על בקיאות משפטית וכלכלית עד להשגת התוצאה הרצויה.

עוד מאמרים בנושא…

פיטורים וסיום העסקה
ברקוביץ אהרוני זיו עורכי דין

הקדימה פיטורים לשימוע – ותפצה את העובדת בעשרות אלפי שקלים

חברת שמירה מסרה למאבטחת מכתב פיטורים בו נרשם שבאפשרותה לתאם מועד לשימוע, אם תרצה. ביה"ד לעבודה הבהיר לחברה שלא מדובר בפריווילגיה בית הדין לעבודה בבאר

קרא עוד »
דיני עבודה
ברקוביץ אהרוני זיו עורכי דין

עבודה בחגים – המדריך המלא

מדריך זה מרכז את זכויות העובדים בחגים הנהוגים בדתם, בהתאם לרשימות החגים השונים, (דמי חגים, עבודה בחגים ובחול המועד וכד'). מאמרים קשורים לנושא: עובד שהתפטר

קרא עוד »
זכויות עובדים חגים
ברקוביץ אהרוני זיו עורכי דין

דמי חגים

עובדים שאינם עובדים חודשיים זכאים לתשלום עבור ימי חג שבהם נעדרו מהעבודה, בתנאי שחגים אלה אינם חלים בשבת או ביום שישי (אם במקום העבודה מונהג

קרא עוד »
זכויות עובדים חגים
ברקוביץ אהרוני זיו עורכי דין

שי לחג בחל"ת ומיסוי

האם המעסיק חייב במתן שי לחג בחל"ת? האם יש מיסוי בגין שי לחג? מאמרים קשורים לנושא: ימי חג צו הרחבה – הסכם מסגרת לפי חוק הסכמים

קרא עוד »
ניהול שכר
ברקוביץ אהרוני זיו עורכי דין

קצובת הבראה (דמי הבראה)

קצובת הבראה היא תשלום שהמעסיקים נדרשים לשלם לעובדים בעלי ותק של שנה או יותר בעבודה. סכום קצובת ההבראה תלוי בוותק של העובדים ובענפי המשק שבהם

קרא עוד »

תוכן עניינים