מאמרים חדשים

נפגעי עבודה – המדריך המלא

נפגעי עבודה מי מבוטח אלה המבוטחים בביטוח נפגעי עבודה: עובד שכיר עובד עצמאי, בתנאי שהוא

קרא עוד »

תחומי התמחות

צרו קשר

קטגוריות
ארכיון
יוני 2024
א ב ג ד ה ו ש
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30  
Picture of ברקוביץ אהרוני זיו עורכי דין

ברקוביץ אהרוני זיו עורכי דין

עורך דין דיני תעבורה

לכל אחד מאתנו יכול לקרות משהו בכביש

בין אם אנו הולכי רגל ובמיוחד אם אנו נוהגים בכל כביש שהוא ברחבי ישראל, כולנו כבר יודעים שכל דבר יכול לקרות לנו.

הכוונה היא לכך שבכבישי הארץ ניתן למצוא נהגים פרועים וניתן להבין כיצד תנאי הדרך וסיבות אחרות מביאים לכך שניקח חלק ללא רצוננו בתאונה או בפגיעה כלשהי מצד כלי רכב כזה או אחר.

לכן חשוב מאוד לא רק להיות ערניים מאוד כשאנו עושים את דרכנו בכל מקום שהוא, אלא גם להבין שאם קורה לנו משהו והיינו עוברים מקרה לא נעים, חשוב מאוד לפנות אל עורך דין דיני תעבורה שמתמחה בתחום העיסוק שלו ויכול להציע לכל אחד שירות משפטי חשוב בהתאם למצב שאליו נקלע ובהתאם לחלקו באירוע.

היתרון שבהגעה למשפט עם עורך דין דיני תעבורה

במקרים מסוימים אנו רואים כיצד יש להגיע לבית המשפט כדי ששופט תעבורה ידון במקרה שלנו.  אין ספק שמדובר ברגע מאוד לא נעים עבור כל אדם נורמטיבי, ולכן אנו יכולים לזהות אצל לא מעט אנשים חשש ברמות שונות עוד בטרם הם מגיעים כלל להיכל בית המשפט בכל עיר שבה הוחלט על קיום הדיון.

על מנת שניתן יהיה להפחית את מפלס החרדה ועל מנת שיהיה סיכוי גדול הרבה יותר לכך שתוצאת המשפט תהיה כמה שיותר חיובית במידת האפשר, חשוב מאוד להבין עד כמה חלקו של עורך דין מקצועי שיש לו ניסיון רב בדיונים כאלה יכול לעשות את ההבדל בין הרגשה קשה מאוד לבין הקלה משמעותית ואף יותר מכך.

תיאום הציפיות החשוב לגבי כל ייצוג

אין ספק שכל אחד ירצה לצפות לתוצאה כמה שיותר חיובית בין אם הטיפול בענייני תאונה או פגיעה שעבר בכביש מבוצעת ע"י החלפת ניירת ומסמכים ובין אם היא עוברת לכתליו של בית המשפט לתעבורה. אך חשוב להבין כי עבודה עם עורך דין דיני תעבורה צריכה להיות מלווה בתיאום ציפיות שיש לו חשיבות רבה.

הכוונה היא לכך שלעתים גם עורך דין מקצועי ומוכשר מאוד יתקשה לזכות לחלוטין את הלקוח שלו. זאת מאחר וכנגד הלקוח עומדים אישומים קשים מאוד. לכן תיאום ציפיות יראה כיצד עורך דין שעוסק בתחום זה ויעשה את עבודתו נאמנה, יגדיל כאמור את הסיכוי שהלקוח שלו ייפגע קשה מאוד מתוצאות המשפט או מהדיונים השונים.

עוד מאמרים

ביטוח לאומי
ברקוביץ אהרוני זיו עורכי דין

נפגעי עבודה – המדריך המלא

נפגעי עבודה מי מבוטח אלה המבוטחים בביטוח נפגעי עבודה: עובד שכיר עובד עצמאי, בתנאי שהוא רשום במוסד לביטוח לאומי. מי שנמצא בהכשרה מקצועית או בשיקום

קרא עוד »
ביטוח לאומי
ברקוביץ אהרוני זיו עורכי דין

תאונות עבודה – דמי פגיעה ביטוח לאומי

דמי הפגיעה נועדו לפצות אותך על אובדן הכנסותיך מעבודה (כשכיר או כעצמאי) עקב הפגיעה בעבודה. דמי הפגיעה משולמים בעד פרק הזמן  בו לא עבדת ונזקקת  לטיפול רפואי, ולכל

קרא עוד »
ביטוח לאומי
ברקוביץ אהרוני זיו עורכי דין

תאונות עבודה – טיפול רפואי

מבוטח שהוכר על ידי הביטוח הלאומי כנפגע בעבודה מתאונת עבודה או ממחלת מקצוע, זכאי לטיפול רפואי – כל זמן שיידרש לו טיפול כתוצאה מהפגיעה. הטיפול הרפואי

קרא עוד »
חדשות האתר
ברקוביץ אהרוני זיו עורכי דין

עדכון חוק דמי הבראה לשנת 2024

מעסיקים צריכים להפחית סכום השווה ליום הבראה מתוך תשלום דמי ההבראה המגיעים לעובדים בשנת 2024 לעובדים במשרות חלקיות או שעבדו רק בחלק מהשנה, ולעובדים מסוימים המפורטים

קרא עוד »
דיני נזיקין
ברקוביץ אהרוני זיו עורכי דין

טיפים לעורך דין תאונות דרכים שאתה צריך

בשבריר שנייה, נסיעה שגרתית יכולה להפוך לאירוע משנה חיים. תאונות דרכים אינן נוגעות רק לנזק לרכב אלא עלולות לגרום לפציעות פיזיות, טראומה רגשית ולעומס כלכלי.

קרא עוד »

תוכן עניינים