מאמרים חדשים

עורך דין ליטיגציה

עורך דין ליטיגציה ממלא תפקיד מכריע במערכת המשפט, המתמחה בייצוג וייעוץ ללקוחות בתביעות אזרחיות. עורכי

קרא עוד »

תחומי התמחות

צרו קשר

קטגוריות
ארכיון
פברואר 2024
א ב ג ד ה ו ש
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
2526272829  
עורך דין תאונות עבודה
ברקוביץ אהרוני זיו עורכי דין

ברקוביץ אהרוני זיו עורכי דין

עורך דין תאונות עבודה – והתמודדות משפטית עם תאונת עבודה

תאונת עבודה היא מקרה קשה לכל הדעות. במקרה של תאונת עבודה אסור לנו לוותר על הזכויות שלנו וכדאי לנו להתייעץ עם עורך דין תאונות עבודה בנוגע לשאלה האם כדאי לנו לתבוע את המעסיק ואת הביטוח שלנו או לא.

ההתמודדות המשפטית עם תאונות עבודה היא לא פשוטה לאף אחד.

כאשר הפציעה בתאונת העבודה היא קשה אז תהליך ההחלמה הוא ארוך ובמהלכו העובד גם לא יכול לשוב לעבודה, לכן פיצוי כספי חשוב זה דבר חשוב מאוד.

עורך דין תאונות עבודה
עורך דין תאונות עבודה

עורך דין תאונות עבודה – וקבלת פיצוי כספי מהמעביד

עורך דין תאונות עבודה יכול לסייע לעובד שנפגע במהלך עבודתו לקבל פיצוי כספי מהמעביד. המעביד עצמו חייב לפי חוק לפצות את העובד במקרה שהתאונה קרתה בגלל ליקויים שהוא היה אחראי להם. כאשר תובעים את המעביד יש להפריד בין תביעה של הביטוח שלו ובין תביעה ישירה שלו. תביעה ישירה של המעביד יכולה לקחת הרבה זמן.

עורך דין תאונות עבודה – ותביעת פיצוי מהביטוח הלאומי

עורך דין תאונות עבודה יכול לסייע לנו לתבוע את המוסד לביטוח לאומי תביעת נכות במידה ונגרמה לנו נכות בגלל תאונת העבודה.

כאשר התאונה קשה מאוד ונפצענו בה קשה ואיבדנו את היכולת שלנו לעבוד אז אין לנו באמת ברירה אחרת מלבד לתבוע את המוסד לביטוח לאומי. תביעה זו חשובה מאוד כי היא יכולה לקבוע איזה איכות חיים תהיה לנו.

בסופו של דבר תאונת עבודה היא אירוע טרגי וקשה מאוד. פעמים רבות עם המעסיק היה מקפיד יותר על כללי הבטיחות אז יש סבירות גבוה מאוד שהיה ניתן למנוע את התאונה.

לאחר שהיינו מעורבים בתאונה אסור לנו להתפשר וכדאי לנו לפנות לעורך דין מומחה שיסביר לנו מה הזכויות שלנו ואיך אנחנו להגן עליהן בבית המשפט ואיזה אפשרויות משפטיות עומדות בפנינו.

גם במקרים קשים במיוחד בהם העובד נהרג למרבה הצער בתאונה בני המשפחה הקרובה שלו יכולים לתבוע את המעסיק לשם קבלת פיצוי בשל עוגמת הנפש שלהם ואובדן כושר ההשתכרות של התא המשפחתי שלהם.

עוד מאמרים

מדריכים
ברקוביץ אהרוני זיו עורכי דין

הבחירות לרשויות המקומיות ולמועצות האזוריות – מדריך

יום הבחירות הכלליות לרשויות המקומיות ולמועצות האזוריות (נדחה ל-27.02.2024) נקבע כיום שבתון בתחומן של הרשויות והמועצות שהבחירות נערכות בהן שירותי התחבורה ושירותים ציבוריים מסוימים פועלים

קרא עוד »
שוויון הזדמנויות בעבודה
ברקוביץ אהרוני זיו עורכי דין

נציבות שוויון הזדמנויות בעבודה מפרסמת את הדוח השנתי לשנת 2023

נציבת שוויון הזדמנויות בעבודה, עו"ד מרים כבהא, הגישה היום לשר הכלכלה והתעשייה, ניר ברקת, את הדוח השנתי המסכם את פעילות הנציבות לשנת 2023 שר הכלכלה

קרא עוד »
שוויון הזדמנויות בעבודה
ברקוביץ אהרוני זיו עורכי דין

עלוני מידע בנושא עבודה שיוויונית

עוד באותו נושא… עלוני מידע בנושא עבודה שיוויונית חובת מעסיקים לפרסם מידע בדבר פערי השכר בין גברים לנשים שוויון בעבודה מניעת אפליה בעבודה מניעת אפליה

קרא עוד »
ליטיגציה
ברקוביץ אהרוני זיו עורכי דין

עורך דין ליטיגציה

עורך דין ליטיגציה ממלא תפקיד מכריע במערכת המשפט, המתמחה בייצוג וייעוץ ללקוחות בתביעות אזרחיות. עורכי דין אלו מומחים בניווט במורכבות בתי המשפט ובמאבק למען זכויות

קרא עוד »
דיני מקרקעין
ברקוביץ אהרוני זיו עורכי דין

דיני מקרקעין

דיני המקרקעין משמשים בסיס לכל הנושאים המשפטיים הקשורים בעסקאות רכוש. הוא מקיף מגוון רחב של עקרונות ותקנות משפטיים המסדירים את הקנייה, המכירה והבעלות של מקרקעין.

קרא עוד »
פיטורים וסיום העסקה
ברקוביץ אהרוני זיו עורכי דין

הקדימה פיטורים לשימוע – ותפצה את העובדת בעשרות אלפי שקלים

חברת שמירה מסרה למאבטחת מכתב פיטורים בו נרשם שבאפשרותה לתאם מועד לשימוע, אם תרצה. ביה"ד לעבודה הבהיר לחברה שלא מדובר בפריווילגיה בית הדין לעבודה בבאר

קרא עוד »

תוכן עניינים